top of page

Usuwanie danych osobowych

Instrukcja dotycząca sposobu usunięcia danych osobowych  użytkownika aplikacji mobilnej !go

 

 

Jakiego rodzaju informacje przechowujemy i przetwarzamy?

W celu obsługi aplikacji !go przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe, które dobrowolnie zapisałeś w swoim profilu użytkownika. Niektóre informacje w formularzu rejestracyjnym aplikacji !go są wymagane, aby założyć konto. Na przykład podanie numeru PESEL nie jest wymagane. Numer PESEL wymagany jest, jeśli będziesz głosować w aplikacji !go na projekty budżetu obywatelskiego.

 

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest firma Cityway Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 3 Maja 56 w Sopocie, kod pocztowy: 81-850. Nasz Inspektor Danych Osobowych dostępny jest pod adresem biuro@cityway.pl.

 

W jaki sposób możesz trwale usunąć Twoje dane?

W celu trwałego usunięcia Twoich danych osobowych (skorzystania z prawa do bycia zapomnianym), skontaktuj się z nami w telefonicznie (tel. 666 324 665) lub za pomocą poczty e-mail: biuro@cityway.pl.​

Możesz również napisać do nas list i wysłać go tradycyjną pocztą na adres: Cityway Sp. z o.o., ul. 3 Maja 56, 81-850 Sopot.

 

Kiedy Twoje dane osobowe trwale znikną z naszego systemu?

Twoje dane znikną z naszego systemu niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie polecenia usunięcia danych w sposób opisany powyżej.

Poznaj nasze aplikacje mobilne dla miast i  gmin

bottom of page