top of page

Polityka prywatności

 

Informacje dotyczące danych osobowych i prywatności użytkownika aplikacji mobilnej !go

 

 

Jakiego rodzaju informacje przechowujemy i przetwarzamy?

W celu obsługi aplikacji !go przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe, które dobrowolnie zapisałeś w swoim profilu użytkownika. Niektóre informacje w formularzu rejestracyjnym aplikacji !go są wymagane, aby założyć konto. Na przykład podanie numeru PESEL nie jest wymagane. Numer PESEL wymagany jest, jeśli będziesz głosować w aplikacji !go na projekty budżetu obywatelskiego.

 

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest firma Cityway Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 3 Maja 56 w Sopocie, kod pocztowy: 81-850. Nasz Inspektor Danych Osobowych dostępny jest pod adresem biuro@cityway.pl.

 

W jakim celu będą przetwarzane Twoje dane?

Twoje dane przetwarzamy w celu umożliwienia Tobie pełnego korzystania z aplikacji !go oraz  a) w celu odpowiadania Tobie na pytania, b) w celu przesyłania Ci drogą elektroniczną informacji handlowej, c) w celu udostępnienia Twoich danych innym firmom (jeśli wyrazisz na to zgodę), aby mogły skontaktować się z Tobą w sprawie oferty, którą byłeś zainteresowany, d) w celu udostępnienia Twoich danych samorządowi (jeśli wyrazisz na to zgodę), w szczególności numeru PESEL, gdy zdecydujesz się głosować w aplikacji !go na projekty budżetu obywatelskiego.

 

Przekazywanie danych osobowych współpracującym firmom informatycznym.

Twoje dane mogą być przez nas powierzane firmom, których serwery dzierżawimy, firmie księgowej (jeśli coś od nas kupisz), firmom dostarczającym narzędzia komunikacji (hosting poczty e-mail), firmom dostarczającym narzędzia analityczne (wykrywanie błędów w aplikacji, analiza zachowań użytkowników). Niektóre z tych narzędzi dostarczane są przez firmy amerykańskie, dlatego Twoje dane mogą znaleźć się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Korzystamy jednak wyłącznie z usług firm wpisanych na listę Privacy Shield, co oznacza odpowiedni poziom ochrony Twoich danych.

 

Czas przetwarzania danych osobowych.

Twoje dane będą przetwarzane do momentu, gdy usuniesz swoje konto w aplikacji !go lub zostanie ono usunięte przez nas z uzasadnionych powodów. Raz na dwa lata dokonywać będziemy okresowego przeglądu danych osobowych w celu usunięcia nieaktywnych lub fałszywych kont.

 

Prawo dostępu do danych osobowych.

W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, możesz żądać żebyśmy je usunęli, zmienili lub zmniejszyli zakres przetwarzania. W każdej chwili możesz żądać przeniesienia swoich danych do innego podmiotu. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych co do przetwarzania danych osobowych.

Poznaj nasze aplikacje mobilne dla miast i  gmin

bottom of page